| celeron23loveanime a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru jucatori Minecraft :p
Pai, am apucat sa imi bag moduri noi printre care si "Simply Horses" pentru 1.5.2... totul a fost bine si frumos pana am incercat sa probez si habar nu am cum sa controlez caii.
In primul rand cred ca imi da copite pentru fiecare rasa de cal (de unde sa stiu care ce fel e?!) am inteles cu lasoul dar nu ma pot urca pe ei! am urcat o data din intamplare si nu am putut sa cobor dupa laughing) am reusit intr-un final dar tot nu stiu pe ce sa apas.
Va rog! AJUTORRRRRRR! :'(((

3 răspunsuri:
| celeron23loveanime explică:

laughing nu pot sa cred ca am scris copite laughing corectez : potcoave

| FloSoK a răspuns:

Trebuie sa il inblanzesti poti sa il inblanzesti cu mere sau sa te urci pe el apoi el te da jos si incerci tot asa pana apar niste inimi apoi iti trebuie o șa cand esti pe el apesi E si apesi shift+click dreapta tot asa ii pui si armura

| AndreeaCB20288 a răspuns:

Cum tiai descarcat modul "Simply Horses" pentru 1.5.2? I-mi dat te rog link-ul?