| Mexico666 a întrebat:

Acum cateva zile am loat "prince of persia the forgotten sands" am ajuns departe.Problema e ca nu se deschide o usa uitati-va aici si spuneti-mi cum pot revolva:http://www.youtube.com/watch?v=HyIGBwFpDbk&feature=colik e

4 răspunsuri:
| Silviuloan a răspuns:

Pai si cei asa de greu te uiti la video si faci ce face si ala...

| Mexico666 explică (pentru Silviuloan):

Ba ala are aceeas problema ca mine usa aceea de sus trebuia sa fie deschisa x(

| Ace77 a răspuns (pentru Mexico666):

Frate am gasit calea instaleaza cu ckrac eu asa am facut si mi-a mers dupa! MIA DESCHIS USA MULT NOROC!

| Ace77 a răspuns:

Am aceiasi problema plz ajutor! Uni spun ca trebuie sa iei jocul de la capat ca sa-ti mearga!