| Dean1996 a întrebat:

Cine a terminat Prince of Persia Forgotten Sands?
http://www.youtube.com/watch?v=JlowGUFT1pk

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

E greu cand trebuie sa inghet apa, sa sar apoi repede sa o dezghet ca sa pot trece prin ea...sunt unele faze la care te chinui si 1 spatamanahappy eu am ramas la o asemenea faza si am renuntat la a mai juca...

| Violent a răspuns:

Eu da l-am terminat pe tot pina la urma. Urraaaa.

| Kinus12 a răspuns:

Eu,e un joc bun, insa dezavantajul sunt niste bug-uri mari.
Mai bine as recomanda prince of persia the sands of time(grafica e mai bun si inca nu am gasit nici un bug in el, asta pentru ca nu sung happy )
Dar si The Forgotten Sands, intrece The Two Trones si The Fallen King
Dar the best eu The Sands of tTime(parerea meahappy )

| Dean1996 explică (pentru Kinus12):

Eu cred ca cel mai bun e Warrior Withinbig grin.Sands of Time mi s-a parut slabut, dar a fost frumoasa povestea.