| tr3yyg a întrebat:

Salut acum cateva zile mi-am luat urmatoarele piese pentru pc:
Placa videotonguelaca video Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 650 OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, 2x DVI, VGA
Processortonguerocesor AMD FX X6 6300, 3500MHz, 14MB, socket AM3+ cadou Mousepad Qpad FX29 Battlefield 4, 290 x 240 mm
Placa de bazatonguelaca de Baza Asus M5A78L-M LX3, Socket AM3+
Rami:4gbram ddr3
Un hdd de 500gb
Sursa 520ww
Mouse Laser Hama Gaming uRage evo, USB, Negru
Tastatura E-BLUE Cobra Combatant-X Pro Gaming, USB, Neagra
Carcasa Segotep PS-371D, ATX, fara sursa, Black
Ce jocuri ar merge p el? sa fie setarile pe la very high sau ultra

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Aproape orce joc daca esti pasionat de gta ia-ti gta 4 sau gta 5 call of duty 3. is multe jocuri care solicita.

1 răspuns:
| tr3yyg explică:

Am bagat cam ce ai zis tu jocurile le joc la very high far cry 3 il joc la ultra mersi