| maneavlad a întrebat:

Salut, acum ceva timp 1 an poate mai mult am vazut un videoclip de la pewdiepie unde se juca un joc foarte amuzant dar nu stiu cum se numeste jocul sau videoclipul. Stiu doar (din ce imi mai amintesc) ca era cu un calculator care isi facea o fata verde pe un ecran si il injura si facea glume, puteai sa te misti prin camera, sa iesi afara erau multe descrieri amuzante. Daca aveti un indiciu, multumesc mult.

1 răspuns:
| Claudiudfd a răspuns:

Uita-te prin comentarii.Sigur a intrebat cineva cum se numeste jocul.