| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU era un joc cu nu stiu ce, nu stiu cum se numeste, era un martian verde intr-o chestie d-aia thinking ma rog... si trebuia sa te plimbi prin spatiu adica prin galaxie sau cosmos ca sa iei energie si trebuia sa ocolesti diferite obstacole, cum ar fi o lumina happy plus ca puteai sa alegi si alt martian pentru a te juca. Eu aveam jocul in pc inainte sa-mi iau alt calculator. Ajutati-ma va rooooog crying( Ofer fundita

4 răspunsuri:
| Tripleevil a răspuns:

Esti atat de explicit " un joc cu nu stiu ce, nu stiu cum se numeste''...

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Tripleevil):

Pai nu mai tin minte cum se numeste ca l-am jucat acum 3-4 ani. sad Eu stiu jocul de cand aveam 4 anilaughing) Ma rog. acum am 13

| Tripleevil a răspuns (pentru DarkBlood32):

Ok big grin

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Tripleevil):

Apropo sunt fata laughing ti-am zis asta pentru ca ziceai ca-s "explicit"hee hee