| ModernBlack a întrebat:

Am asculstat o melodie pe youtube si am uitat cum se numeste si cine o canta...batting eyelashes
Imi amintesc ca in videoclip erau 3 barbati si era hip-hop in limba romana...si era o camera mai verde iar la comentarii am vazut ca era vorba de muzica nu de femeie dar vorbea de ea de parca ar fi una si spunea ca o iubeste si chestii de genul asta din cate imi amintesc. Va rog ajuta'ti'ma! Cum se numea melodia respectiva? Funditsssaa

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

C.I.A.-Daca as putea.
Si adac tu crezi ca in melodie vorbea despre o femeie, asculta putin versurile si vezi ca ala inceput zice:"Draga mea MUZICA".

| ModernBlack explică (pentru Gabica):

Eu ziceam ca ii vorbeste ca unei femei...asta am vrut sa se inteleaga
zice la inceput,, Draga mea muzica'' dar pe parcursul melodiei nu mai spune asta ci ii spune,, iubito''

| BassHunter13 a răspuns (pentru Gabica):

Mersi si eu o cautam!

| Gabica a răspuns (pentru ModernBlack):

Pai tocmai asta e ideea melodiei, ca pentru ei muzica este "dragostea vietii lor".