| Robertbosstan a întrebat:

Salut,acum ceva timp am blocat un site..cum? cum am gasit pe net >-http://www.configureaza.ro/cum-blochez-accesarea-unui-si te/80/..asa,deci l-am blocat..problema e ca acum vreau sa il deblochez, pe net scrie ca trebuie doar sa sterg site-ul care l-am blocat doar ca dupa ce sterg si vreau sa salvez nu ma mai lasa sa salvez..ma poate ajuta cineva? cum as putea sa deblochez un site?

6 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Pai uite-te la fisierul ala care vrei sa-l salvezi sa nu fie read-only ca de obicei de la aia nu te lasa!
Bafta!

| Robertbosstan explică (pentru dge18):

Nu e read-only..cand incerc sa salvez imi apare mesajul urmator "hosts may contain features that not compatible with Plain text format."...

| dge18 a răspuns (pentru Robertbosstan):

Inseamna ca nu stergi ceea ce trebuie... ca fisierul ala trebuie sa aiba si ceva al lui acolo nu trebuie sa stergi tot ce-i acolo, doar ce ai adaugat! happy

| Robertbosstan explică (pentru dge18):

Asta incerc..sa sterg doar ce am adaugat dar nu ma lasa. :'(

| dge18 a răspuns (pentru Robertbosstan):

Pai pot sa te ajut daca vrei, dinugeorge4 yahoo | dinu_george_13 skype

| Robertbosstan explică (pentru dge18):

Ok,ti-am dat add acum ceva timp pe yahoo dar..nu mi-ai dat accept laughing..inca mai am acea problema daca te mai intereseaza sa ma ajuti big grin