| Nam3less a întrebat:

Acum ceva vreme am cumpăr un cont de clash of clans, am schimbat parola contului și recent am descoperit că persoana de unde am cumpărat contul încă mai intra pe acest cont și face numai chestii aiurea ...stie cineva cum as putea să il deconectez de la contul de clash?
Ofer funda celui mai bun răspuns.

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Cand ai cumparat contul ai primit si adresa de email cu care a fost facut contul? adica te poti loga pe adresa de email a contului? Daca raspunsul este nu ai dat bani degeaba, individul poate oricand sa schimbe parola contului si tu sa ramai fara acces.

| Nam3less explică (pentru Ironwin):

Da am primit și adresa de email am schimbat tot și numărul de telefon, adresa de email pentru recuperare, parola tot...Dar e cumva cunectat și nu știu ce pot face...

| Ironwin a răspuns:

Deci daca ai schimbat parola si la adresa de email si la contul din joc nu mai are cum sa intre, ce sa zic mai schimba parolele odata, nu exista alta varianta.