| Curea_Angelica_1976 a întrebat:

Am dat contul meu de Clash unui prieten (dar nu i-am zis parola i-am scris emailul)si acum tot intra pe cont si nu vrea sa iasa cum pot sa deconectez un despozitiv de pe laptop? VA ROG DAU FUNDA VA ROG MULT.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ti-a ghicit parola si de aceea acum intra pe jocul tau.
Dar, de ce i-ai dat adresa de email?

Spune-le parintilor tai ca acel prieten iti foloseste contul de joc sa mearga sa vorbeasca cu parintii celuilalt baiat ca sa poti sa-ti recuperezi contul.
Dupa ce intri in cont, mergi imediat si schimba parola, cu una ffff lunga de 16-10 din cifre si litere amestecate, ca sa nu poata nimeni sa ti-o sparga.
Nu uita sa scrii undeva acea parola, ca sa mai potri intra in cont!