| Curea_Angelica_1976 a întrebat:

Am dat contul meu de Clash unui prieten (dar nu i-am zis parola i-am scris emailul)si acum tot intra pe cont si nu vrea sa iasa cum pot sa deconectez un despozitiv de pe laptop? VA ROG DAU FUNDA VA ROG MULT

Răspuns Câştigător
| CosmosCosmin a răspuns:

Fa asa intra pe google conecteazate si aceseaza site:https://www.google.com/......droid/find uitate la dispoziteve si sterge dispozitivul lui.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca stii adresa si parola intra pe dispozitiv si schimba parola si pe viitor nu mai da acontul la nimeni nu sunt de ìncredere