| drgby a întrebat:

Salut, ai fifa 07 si nu stiu cum sa pun transferurile din 2012 la fifa 07. Am mai pus stiu ca trebuie sa sterg ceva dar nu stiu ce.

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| lovefootballl10 a răspuns:

Primul lucru care trebuie sa.l faci e sa te duci unde ai instalata fifa in data cmn si stergi patchul unde scrie fifa.db si il bagi pe cel nou! Bafta!

| drgby explică (pentru lovefootballl10):

Mai am o problema, vrea sa joc online prin GameRanger dar trebuie sa incep jocul direct adica fara sa mai intru in crack.
cum fac?

1 răspuns: