| YoNuZxD02 a întrebat:

mi-am luat nfs underground 2 si am ajuns la 44% si nu imi mai apar curse stiu ca trebuie sa ma duc in spatele la unele masini si sa dau enter am facut asta dar acum nu imi mai apar masinile alea stiti cumva ce trebuie sa fac. funda

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.
Chestia este ca tu acum trebuie sa iti tunezi masina cat mai mult (nu la performanta ci la body shop, speciality shop si acela unde vopsesti masina) pana ajungi la un anumit rating vizual.
Dupa asta vei primi un mesaj cu un magazine cover.
SUCCES! happy