| Zo0my a întrebat:

Salut All. Eu as vrea un server de metin sa primesk Gm pe el sunt serios stiu sa modific in client ajut playery... nu cu itm big grin. Ma ronformez cu toate regulile va rog mult cine vrea sa discute cu mine sa bage id alex_vvl eu. >PS. daca e nevoie aduc si playery big grin rog seriozitate! Va rog mult

1 răspuns:
| stefanutz97 a răspuns:

Mane nu stiu un server unde sa iei Gm, dar daca vrei iti dau un server super tare unde sigur nu o sa te plictisesti are lvl maxim 220, super iteme(king 1, 2 si chiar 3 dar cu bani reali, diverse sabii de care nu stiai...) si sa stii ca nu e din acela sa iti dea tot din prima.Serverul este si pvp si pvm. Este portughez dar sunt multi romani pe el... www.ezymt2.com incearca si nu vei regreta.;) Funda plz. :D