| Romania2014 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare : Cine are server de Minecraft si vrea sa facem o mapa super? Dar daca vrea sa imi dea si OP as putea sa aduc playery sa joace happy Multumesc! big grin

13 răspunsuri:
| alin180 a răspuns:

Salut daca mai esti interesat baga id this_boy96 am server 1.3.1 prin bukkit non-hamachi. Addbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| florynboy23 a răspuns:

Nu am server da am cont premium minecraft cumparat skype id de mess laughing daca faci rost de server updatat jucamwinking lasa-mi pm daca esti interesat

| robiolic a răspuns:

Robiolic e id-ul meu de mess da-mi add.
sunt interesat de orice partener de joc happy
contruim orice tongue

| Shmooks a răspuns:

Daca iti place atat de mult minecraftul da o fuga pe Rocraft.Lgz.ro, server serios fara lag, cu eventuri si arene.

| minealex224 a răspuns:

Am eu server de minecraft cu craftbukkit am nev de playeri o sa incerc o smecherie ca sal hostez gratuit Y! M ale99p poati afla mai multe apropo am un sv de skyblock fara pluginuri si ambele servere sunt fara hamachi

| bbazadns23 a răspuns:

Am eu sv pe hamachi... daca vrei sa facem niste tutoriale pentru incepatori si sa facem intre timp si mapa da-mi add denis_1602 sau skype th3o.owar

| Romania2014 explică (pentru bbazadns23):

Nu vreau pe Hamachi.
Sunt programator vreau sa am grija de un server.

| bbazadns23 a răspuns:

Daca chiar vrei fara hamachi pot face add denis_1602

| Psss a răspuns:

Salut iti place mc-ul atunci esti obligat sa te abonezi la tipul asta http://www.youtube.com/user/TheOnePointable face niste let's play-uri pe Tekkit pack superbe, are foarte mult nevoie de sustinerea voastra abonativa pls! Ms pentru atentie

| Rimkool a răspuns:

Un server uite Ip:craftersland.zapto.org. Enjoi! E pe survival dakaa vrei pe creative discuat cu administatorul

| MojoTeo a răspuns:

Am eu server. E prin hamachi.M-am apucat de vreo 2 zile de el. uite id meu:yourhead_canfly@yahoo.com

| CoopGamer a răspuns:

Salut am eu un server facut de mine nu am construit aproape nimic pe el caut parteneri big grin. Daca cumva vrei sa jucam impreuna pe el si cu mai multi... adresa mea de mess este alexfurdui15@yahoo.ro