| RadixFya a întrebat:

SALUT all happy! Joc counter strike 1.6 de mult timp. din ultimul timp nu mai joc asa bine. Mi-am luat un CFG. dar problema este ca nu stiu cum sa dezarhivez... de bagat in consola stiu si mai departe. dar nu stiu cum sa-l dezarhivez sad. Ma puteti ajuta? Cele mai bun raspuns are fundita happy

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Daca este in arihiva.rar /.zip /.7z o poti dezarhiva cu winrar.

Instaleaza Winrar, dai click dreapta pe arhiva - si extarct here.

1 răspuns: