| Marian_Daian_1996 a întrebat:

Salve TPU! puteti sa ma ajutati cu ceva? am o problema cu counter-strike- ul nu pot deschide consola de pe butonul de deasupra TAB-ului... deci...dau funda celui ce ma ajuta big grin

3 răspunsuri:
| AndyOctav a răspuns:

Uita-te la options la controale vezi unde scrie console daca nu e nimic pui tu semnul de deasupra la TAB

| bogdan61 a răspuns:

Du-te la Optios-Keyboard si cauta in lista Console daca nu e nimic in dreapta ei adauga tu.Bafta!

| Marian_Daian_1996 explică (pentru bogdan61):

Am cautat in options-keyboard, dar problema e ca nu gasesc deloc unde scrie console