| MarcelaSexy a întrebat:

Salut,

Am 1,5 GB RAM; placa video INTEL(R) GMA 950 de 256 MB; Si un procesor Genuine Intel Dual Core de 1.66 GHz. Am windows 7 pe 32 de biti. Conform cerintelor pentru DOTA 2, jocul imi merge, dar cand il instalez, mi se vede/ misca prost. Vreau sa stiu daca mi-ar merge cu un Windows XP sau care ar fi cauza pentru care nu mi-ar merge. Dau funda tuturor raspunsurilor care m-ar ajuta! happy

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Totuil e gresit, calculatorul e antic dar cred ca dota 2 ar putea rula pe setari minime.In cea ce priveste place video era un lux pe vremea lui GTA SanAndreas.E clar, nu stiu pe ce forum ai citit dar nu te va duce nicaieri nici macar cu dota2. Scuze, dar singura inbunatatire posibila aici e sa-ti iei un PC conplet nou, sistemul pe care il ai este probabil incompatibil cu tot ce poti gasi in prezent.Scuze dar cineva trebuia so spuna.

| MarcelaSexy explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Multumesc, dar invata sa scrii prima oara happy.