| Petraru_Alex_1994 a întrebat:

Salut,am 2 conturi de steam, iar cand dau sa ma joc dota2 pe un cont nu se vede full screen(folosesc mereu un monitor conectat la laptop)

2 răspunsuri:
| WickeDssick a răspuns:

Du-te la setări și setează exclusive full screen, de asemenea trebuie sa schimbi rezoluția cand schimbi monitorul, mai ales cand ești in dota

| Petraru_Alex_1994 explică (pentru WickeDssick):

Am dat, am schimbat, nu stiu de ce pe un cont e full screen iar pe restul conturilor nu este full screen, imi da rezolutia de la laptop ci nu de la monitor