| codrutfjgh a întrebat:

Problem! Am un calculator putin mai vechi (2003) dar inca il pastrez pentru ca am la el monitor de 22 de inchi (mult mai mare decat la laptop) si folosesc tv tuner. Problema este ca atunci cand ma uit pe YouTube sau la orice film pe internet, in modul full screen imi sacadeaza groaznic si ramane in urma cu imaginea. In Google Chrome nici macar pe low screen nu se vede calumea. Dubios... Tv tunerul merge grozav. Ce as putea face sa imi mearga si filmele de pe internet (gen youtube sau orice altceva). CIne ma ajuta primeste funda!

3 răspunsuri:
| KSDT a răspuns:

Memorie RAM prea mica. Chrome cere resurse mai mari. Incearca sa vizualizezi cu IE, ar trebui sa mearga.

| codrutfjgh explică (pentru KSDT):

Cu internet explorer merge sacadat pe full screen...

| al3xutzu a răspuns:

Trebuie schimbata unitatea...Monitorul este bun.