| SeBBy_3213 a întrebat:

Am 4 gb ram 1gb vram procesor dualcore de 3ghz si vreau sa-mi recomandati niste jocuri tari gen prince of persia. DAU FundA!

Răspuns Câştigător
| Nitrosimous a răspuns:

Assasin's creed
Assasin's creed 2
God of War
God of War 2
degraba apare God of War 3
Dante's Inferno
cu asa calculator puternic te svatui sa joci si Aion dar nu este in genul cerut de tine dar grafica exemplara!

3 răspunsuri:
| soby47 a răspuns:

Pe langa jocurile zise de eu an adauga un joc super violent dar super tare ( cel putin mie mi-a placut ffff ult ) e gen assasin creed da nu chiar! Jocul e Prototype

| RappaDanny a răspuns:

Observ ca ai ceva exemple, mai am de adaugat doar un joc, devil may cry 3
si
devil may cry 4

| Nitrosimous a răspuns:

Soby.cer scuze.grafica la prototype e buna.si fantasia ii mare.dar e prostesk jocul