| Robert_Intorcatoru_1990 a întrebat:

Am achizitionat de curand jocul Titanfall pe PC. Cand am incercat sa il instalez am stat aproximativ 2 ore sa termine, apoi a ramas 99%, s-a inchis si s-a sters tot ce am descarcat. Apoi cand am incercat sa il reinstalez de cateva ori, origin imi da o eroare ca "Origin tried to install Titanfall but was unable to. Just go back and select Yes when Windows asks for permission to continue." dar nu imi apare nimic. Va rog din suflet sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa dezactivezi antivirusul pe perioada instalari.

| Robert_Intorcatoru_1990 explică (pentru XeQt):

Nu am nici-un antivirus, dar o sa incerc sa inchid Windows Defender si Firewall

| Robert_Intorcatoru_1990 explică (pentru XeQt):

Nu am antivirus in afara de Windows Defender. O sa incerc. Oricum mersi de incercare.