| RiseSun a întrebat:

Am incercat sa instalez un joc pe telefon (Clash of kings) dar inainte sa se termine de instalat imi da urmatoarea eroare "cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei -24". Am mai avut jocul instalat odata si mergea bine dar am tinut telefonul inchis pentru cateva zile iar cand l-am redeschis jocul disparuse si a inceput sa apara eroarea respectiva.Stie cineva ce e de facut? Modelul telefonului Allview a6 quad.

1 răspuns:
| Alexandra282001 a răspuns:

Ai telefonul virusat, este normal sa se opreasca. Inainte de toate verifica spatiul pe care il ocupa acel joc si compara cu spatiul care ti-a ramas :*