| Pantera2012 a întrebat:

TPU am o problema cu jocul Manhunt 2 asa cand vreau sa instalez jocul Manhunt 2 Eu am Instalat pe Laptop Windows 7 Ultimate pe 32 Bitii deci jocu este Manhunt 2 nu 1 Manhunt 2
asa cand vreau sa dau la Browse ca sa il pun in D ca in Local Disck C am putin Spatiu si nu imi ajunge pentru joc asa cand dau in Browse ca sa il bag in D si in jocuri si in Folder-ul Manhunt 2 imi da eroarea asta Unable To Install to Select Directory si eu am Pus Jocu in D in jocuri si nu stiu de ce nu imi merge Unable To Install to Select Directory P. S am Windows 7 Ultimate pe laptop

2 răspunsuri:
| ionicadin77 a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai instalat bine. Sterge-l si reinstaleazal. poate va merge. funda?

| AndreiKiller98 a răspuns:

Exact asa imi facea si mie. Vroiam sa il pun tot in D si nu stiu de ce nu mergea. dar singura solutie pe care o stiu eu este sa il lasi exact acolo unde il pune installer-ul adica nu ii mai dai browse nu nimic. daca ai probleme contacteaza-ma stoica_andrei_97@yahoo.com id-ul meuwinking. probabil ca ai rezolvat asta pana acum.