| VirusMortal86 a întrebat:

Am aflat de un metin de la un prieten si vreau sa ma apuc de el, dar cand intru in fisier si dau starter scrie : WINDOWS NU POATE ACCESA ACEST FISIER! pls spuneti-mi ce trebuie sa fac. Dau fundita!
P.S : Iconita de starter nu arata cum este normal ( adica cu un cap de sura), ci nu arata nimic sad
Multumesc anticipat! >:

3 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Poate e din cauza windows-ului, e facut pentru XP si tu ai 7 (sau invers)

| VirusMortal86 explică (pentru ALEX2402):

Nu pentru ca pe site scrie ca merge si pentru windows 7 sad

| C0olmonkey a răspuns:

Mai rara problema ta dar uitate aici niste rezolvari:
1- Uita-te la antivirus poate a sters un visier si l-a bagat in carantina...

2- Ia fa-i un update la windows pentru ca s-ar putea sa nu citeasca terminatia fisierului.

3- Reformateaza C sau unde ai instalat windosul.

Cel mai probabil 1 sau 2 happy
Bafta in rezolvarea problemei!