| Lazlo4022 a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2.ro.De cateva zile imi tot apare o caseta in care scrie,, Hack_Shield_Error_Client..." si nu ma lasa sa intru in metin.Am windows 7. (app. nu am folosit niciun hack si nici acum nu folosesc ).Am incercat sa fac si un starter dar imi da vechiul metin si nu ma pot conecta... Daca imi poate explica si mie cineva detaliat cum sa scap de hackshield sau de unde pot descarca anti hack-shield sau orice altceva care ma lasa sa intru fara acest hackshield.xD. Multumesc anticipat. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mastershot96 a răspuns:

Intra pe www.metin2.ro in stanga forum si sus CHAT inti acolo bifezi webIRc iti pui un nume (oarecare) dai connect si o sa ti se deschida IRC(chat-ul care il folosesc playeri pentru a contacta GM-i).Pe partea dreapta cei cu @ sunt din staff gaseste pe unu care este la pc spune-i problema si ei te vor indruma ce sa faci:) Bafta!

| Lazlo4022 explică (pentru Mastershot96):

Asa voi face! :p Multumesc anticipat de ajutor happy. Bafta!

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mastershot96 a răspuns:

Daca ai antivirus asta e problema happy Trebuie sa dezactivezi antivirusul sau sa inti in antivirus si sa deblochezi metin2.ro.Daca nu intra unde ai instalat jocul si vezi ca este un updater (imagine cu puisori) incearca sa inti de acolo...Bafta!

| Lazlo4022 explică (pentru Mastershot96):

Nu merge nici asa...ma gandesc daca nu e un bug sau ceva, pentru ca am incercat toate posibilitatile inclusiv sa dezactivez antivirusul.

| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!

| SanelaBella a răspuns:

Google.com

| Lazlo4022 explică:

Am incercat si asta...tot asa face. straight face

| roxana1231 a răspuns:

Http://freehack2013hacks.blogspot.ro/ acest hack de metin2 m-a ajutat!