| Zet_Robert_1997 a întrebat:

Am ceva probleme! Vreau sa stiu exact ce este NVIDIA GeForce Experience, ce face si daca este gratis! Si inca ceva, cum fac rost de ShadowPlay? Stiu ca au o legatura intre ele, dar nu inteleg care! Eu as vrea sa filmez, dar nu imi dau seama cum fac rost de ShadowPlay! Am incercat si cu OBS-ul si e naspa tare! E bun, dar cu setarile este mai naspa! FUDNA!

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

GeForce Experience este un produs care urmăreşte să facă mai uşoară viaţa amatorilor de jocuri care folosesc plăci video NVIDIA şi nu doresc să piardă timp cu căutarea setărilor optime, oferindu-le profiluri precalculate care se pot aplica cu un simplu click.

| Zet_Robert_1997 explică (pentru KanezuY):

Bun! E gratis? Si cu ShadowPlay-ul? Multumesc de raspuns, dar vreau si restul! big grin

| KanezuY a răspuns (pentru Zet_Robert_1997):

Da este gratis, ShadowPlay il descarci de aici: https://nvidia-geforce-shadowplay.en.softonic.com/