| DannyDiamant555 a întrebat:

Am cumparat de mai mult timp de la altex o tastatura. Si vreau sa o returnez. Nu pe motiv ca s-a stricat sau ceva dar voiam sa va intreb daca pot sa iau altceva in schimb. Adica eu am dat 44 de lei pe ea pentru ca era la oferta si acum e 80 si ceva de lei. Cand o duc inapoi ca sa iau altceva se ia dupa pretul de pe bon sau pretul actual? Dar sa stiu daca se poate sa iau altceva in schimb. FUnda

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă o returnezi în termenul acceptat de magazin vei primi suma de pe bonul fiscal.
Orice alt retur sau pretenție ți se va refuza.

| Wr3nch a răspuns:

Nu o ia daca nu e defecta.

| Dragos636 a răspuns:

Daca nu este defecta o vor refuza