| Iulian890 a întrebat:

Salut, am cumparat de pe origin jocul battle front 2 si nu imi apare in my game library.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da un restart la origin. Daca tot nu apare poti face un ticket si pui un screenshot cu mail-ul ca doavada.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai primit mail de confirmare?

| Iulian890 explică (pentru Wr3nch):

Da

| Iulian890 explică (pentru Wr3nch):

De unde pot ace ticket? Sau te referi sa dau report?

| Wr3nch a răspuns (pentru Iulian890):

Https://help.ea.com/......ontact-us/
Te loghezi aici cu numele si parola si ar trebui sa ai live chat. O sa iti raspunda cineva de la ei si le explici ce si cum.

| Iulian890 explică (pentru Wr3nch):

Merci mult, a mers

| Wr3nch a răspuns (pentru Iulian890):

Ma bucur! Distractie placuta^^

| Wr3nch a răspuns (pentru Iulian890):

Da un restart la origin. Daca tot nu apare poti face un ticket si pui un screenshot cu mail-ul ca doavada.