| Alexkingdrift a întrebat:

Salut am cumparat un laptop Hp 625 nou nout din magazin si nu stiu cat timp trebuie sa las la incarcat pentru prima data ca trebuie formatata bateria plzzzzzzzzz funda si vot

Răspuns Câştigător
| Branza_3115 a răspuns:

Avand in interior pile Li-Ion aceste acumulatoare nu necesita formatare. happy Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Normal se lasa 12 ore dar daca nu s-a specificat in cartile lui sau daca nu ti-a zis vanzatorul nu trebuie deoarece majoritatea bateriilor sunt deja formatate din fabrica