| thisisMirel a întrebat:

Azi mi-am cumparat un Orange Yumo. Vreau sa stiu daca trebuie formatata bateria la el,pentru ca am auzit ca la unele telefoane nu trebuie formatata bateria si,daca da, cum? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Nu trebuie! spunem si mie niste impresii despre acest telefon pentru ca vreau sa imi iau unul...

| thisisMirel explică (pentru coztel5437):

Este foarte bun! Camera full hd pozele le face bine...Jocurile merg ceas...Numai ca trebuie sa ii schimbi tema e o aplicatie nova launcher.In rest 9.9/10

2 răspunsuri:
| MeMo99 a răspuns:

Nu este nevoie!