| somerandomdude713 a întrebat:

Am dat recent comanda de niste memorii RAM de pe site-ul Vexio.ro. Dupa ce am dat comanda am fost sunat si mi s-a spus ca imi vor ajunge in 5-6 zile lucratoare. Acum apare buba, dupa cateva ore, hopa, o reducere traznet pe alt site la alte memorii mai bune. Am comandat de la respectivul site si le-am trimis mesaj celor de la Vexio sa-mi anuleze comanda. Au trecut 3 zile de cand le tot trimit mail-uri si... nimic. Ce sa fac?

1 răspuns:
| xD4rk a răspuns:

Cand vine curierul nu accepti comanda cand verifici coletul.