| Danyelush1 a întrebat:

Salut

Am de ceva timp steamul si Counter Strike-ul cumparate si pana acum mi-a mers, pana cand s-a facut un update la Counter Strike.
De atunci cand vreau sa il pornesc imi apare o eroare:
"The game has detected that the previous attempt to start in openGL video falied."
"The game will now run in software mode."
Apas ok si dupa imi apare alta eroare:
"Falied to create SDL Window"

2 răspunsuri:
| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Daca ai reusit sa rezolvi te invit pe sv 95.64.36.129:27015

| Alexandru544 a răspuns:

Salut. Este de la windows s-au dupa updateul nou nu iti mai suporta placa video noile setari facute de catre update. Incearca sa reinstalezi steamu. Daca nici asa nu merge reinstaleaza-ti windowsu!