| xenoOon a întrebat:

Am descarcat Counter Strike 1.6. Nu imi mergea rezolutia si am bifat 'play in window'. si rezolutia maxima. E prea lunga si nu imi incape toata fereastra in monitor si nu pot schimba setarile inapoi, este vizibila doar consola. Cum fac sa schimbi rezolutia? Fundaa!

Răspuns Câştigător
| 47dadi a răspuns:

Cand ai deschis calculatorul si cand nu esti intrat in nimic apasa click dreapta si apoi bifeaza properties, apoi apasa pe settings si dai la rezolutia se 1280 by 1024 pixels.