| Tennye1 a întrebat:

Am descarcat fifa 14, am instalat-o dar nu intra in joc. Dau dublu click pe iconita dar nu merge. Am windows 8.1. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Citeşte descrierea de la clipul ăsta. Eu aşa mi-am rezolvat problema. La fel ca la tine, nu se întâmpla nimic. Am luat crack-ul din clip, i-am dat compatibil cu WIndows 7 şi s-a rezolvat. În descriere e şi problema pe care o descrii tu şi soluţii. Găseşti şi link la crack.
https://www.youtube.com/watch?v=BtHhk0-flzA

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu face nimic? Nu-ţi apare niciun mesaj nimic?

| Tennye1 explică (pentru Gizăz):

Pana acum nu a facut nimic. Acum m-am uitat la ceva pe net si cand vreau sa intru in el ma scoate. Nu apare faza cu selectarea limbii.

| Gizăz a răspuns (pentru Tennye1):

Ai soluţia problemei în descrierea clipului.

| Gizăz a răspuns (pentru Tennye1):

Citeşte descrierea de la clipul ăsta. Eu aşa mi-am rezolvat problema. La fel ca la tine, nu se întâmpla nimic. Am luat crack-ul din clip, i-am dat compatibil cu WIndows 7 şi s-a rezolvat. În descriere e şi problema pe care o descrii tu şi soluţii. Găseşti şi link la crack.
https://www.youtube.com/watch?v=BtHhk0-flzA