| VOLVO4LIFE a întrebat:

Am descarcat garena, am facut tot ce trebuia si cand dau start la un joc nu mi se deschide jocul.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xey a răspuns:

Poate ai descarcat gresit, ca mie asa mi-sa mai intamplat, sterge-l si instaleaza-l iar si sa citesti cu atentie cand descarci iar, ca sa nu gresesti iar

| VOLVO4LIFE explică (pentru xey):

Am rezolvat cu un restart. big grin

| xey a răspuns (pentru VOLVO4LIFE):

Bine

3 răspunsuri:
| P3TR3 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou crack-ul (adica sa copiezi folderele din crack-ul care l-ai instalat cu daemon tools is sa le pui in folderul cu war3 si dai ''yes to all'')si sa ai patch 1.24e.Funda?puppy dog eyes