| J0HnNyX a întrebat:

Mă joc Fifa Online 2, dar astăzi am încercat sa intru cu un prieten să facem un meci, noi stăm la o distanţă de aproximativ 2KM. Şi mie, şi lui ni`se întampla acelaşi lucru : prima data ştiţi voi este chestia cu " Launcher is updating please wait", apoi dă o eroare, anume : "There is a problem whit the network connection" Oare este de la ei? Dau Funidtsăwinking!

4 răspunsuri:
| Claudiu44 a răspuns:

Si mie imi da la fel de la ce e?
Daca vreti va arat screentshot

| J0HnNyX explică:

@Aky acum lui ii merge, mie tot nu imi mergesad
Poti sa lasi un ID daca e mai discutam p mess!

| Aky_5030 a răspuns:

Da, este de la ei. Cateva zile va fi mentenata pe server, ceea ce inseamna ca nu vei putea juca : cel mai probabil se fac update-urile 2011.

There will be a weekly server maintenance for EA SPORTS™ FIFA Online 2 on 21st June 2011, from 1000 – 1800hrs.

During this period, EA SPORTS™ FIFA Online 2 game service will be unavailable.

This weekly maintenance is necessary for the general maintenance of the server to ensure a continued smooth gaming experience for players.

Thank you.

In fine, nu va dura 1800 h., aia e vrajeala, dar va dura vreo 2 zile.

| Aky_5030 a răspuns:

Acum imi merge si mie. Nu stiu ce se intampla, incearca sa ii dai uninstall si sa instalezi jocul iar, sau poate e lag. Imi poti da un screenshot?