| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Salut.Am descarcat si eu Minecraft dupa ce am vazut pe youtube niste filmulete intamplator care mi s-au parut interesante.Dar cand vreau sa intru multiplayer nu ma lasa chiar daca ma conectez cu cont facut pe un site zic eu oficial(www.minecraft.net).Dar nu ar fi asta mare problema cat cea care ma impedica sa ma joc chiar si single, dandu-mi eroarea faptului ca trebuie sa update-ez video card drivers.Am parcurs cateva tutoriale pe youtube, dar nu am inteleg prea multe si nici nu au functionat. Aveti vreo idee cum sa-l pot rezolva macar offline?

1 răspuns:
| Lucia_Macrea_1973 a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa sa intru in multiplayer numai in single