| Mihet_Teo_1999 a întrebat:

Salut, am deschis astazi un server de Metin2 si doresc sa intreb daca poate cineva sa ma ajute sa-l populez.

Răspuns Câştigător
| GeorgeAND a răspuns:

Salut!

In primul rand chiar cautam un metin pe care sa-l joc si sa fac let`s pleyuri pe youtube cu el.
Acum depinde de cum este facut sv si daca esti sipus sa mai schimbi una doua chesti pentru preferintele celorlalti (prin asta vreau sa zic ca multora le plac serverele pvm de calitate si nu sv care gasesti totul +9 la npcn sau batali otravite otele la npc deoarece asa este primul factor care strica un metin)
Cum ziceam iti pot face un intro al serverului si cer la schimb introducerea unui costum de youtuber pe metin ( in caz ca nu poti adauga costumul sau nu vrei ca pe serverul tau sa existe costume nu nimic)

Daca doresti detalii despre cum sa faci cel mai reusit server de metin raspunde-mi aici sau poti trimite un mail la adresa: georgedesh24@yahoo.com cu subiectul "doresc sa fiu ajutat mt2" si vom lua legatura mai departe pentru construirea sv si ajutarea lui pentru populare.

Tin sa mentionez ca prin toate cele spuse nu sunt genul de persoana care doresc sa te ajut numai pentru a primi GM, GA, SGM etc. (Am mai fost GM pe servere si nu doresc sa primesc GM ca oblig persoana sau o santajez ci presupun ca acest lucru trebui dat atunci cand persoana respectiva e in stare sa ofere responsabilitate si respect fata de ceilalti jucatori cat si de OWNER.)

Sper ca ti-am fost de folos si o sa fi de acord pentru o colaborare care va ajuta metinul din mai multe puncte de vedere.
MULTUMESC!

| Mihet_Teo_1999 explică (pentru GeorgeAND):

Salut, multumesc pentru propunere, si da doresc sa colaboram, daca vrei sa mai discutam pe acest domeniu ID Skype: teo. mihet2 sau Yahoo: teomihet@yahoo.com

1 răspuns: