| Niku_Niku_1998 a întrebat:

Salut, am descoperit si eu un joc pe steam,FISHING PLANET,cel gratis,dar nu gasesc nicaieri unde sa schimb lb in kg,toti pesti prinsi sunt in lb si inchi masurati si cantariti, pe Youtube am vaz ca au si in kg uni si nu stiu cum sa schimb am cautat peste tot in joc si nu gasesc, va rog daca stiti sa imi spuneti si mie! m

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Inainte sa intri in joc dai la Settings Profile si este un buton cu Imperial/Metric. Tu vrei Metric.