| YouLostMe a întrebat:

Hei! Sunt incepatoare, cant la chitara si vroiam sa stiu ce tutoriale pentru chitara de pe youtube stiti mai simple pentru incepatori evident, am cautat Alaturi de ingeri de la 3sud est, dar nu o gasesc pe nicaieri. Stiti melodii usoare si frumoase? In romana sau in engleza. Dau funda! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Daca vrei sa te ajut cu sfaturi, sa-ti raspund la intrebari si alte chestii de genul asta, lasa-mi id-ul tau.

| YouLostMe explică (pentru Thunderstruck):

" dydyutsa ", multumesc happy

| YouLostMe explică:

Linkuri daca imi puteti lasa, multumesc.