| AndreeaCrisstinna a întrebat:

Am două bloguri pe tumblr şi merge să distribui de pe youtube şi să dau reblog de pe alte bloguri doar pe primul. Cum să fac să fie al doilea blogul principal?
Fundă! >:

Răspuns Câştigător
| TPA24 a răspuns:

Pai nu poti face blogul secundar principal. poti sa selectezi pe ce blog vrei sa postezi. cand dai reblog iti apare o fereastra si in coltul din stanga apare numele blogului principal. da-i click acolo si selecteaza celalalt blog... trebuie sa faci asa mereu