| Sandara6 a întrebat:

Hei! Pe acelasi cont de tumblr am doua bloguri, dar nu stiu cum sa fac sa postez pe cel de al doilea. Orice poze careia ii dau reblog intra tot pe primul. Cum pot face sa postez pe care vreau anumite poze?

Răspuns Câştigător
| Jolenne a răspuns:

Bună!
Soluția este destul de simplă. Apasă pe următorul link pentru a vedea... -> http://i59.tinypic.com/i6i1hd.png
Deci, trebuie să apeși pe numele încercuit de mine în poză. După ce vei apăsa, îți va apărea un al doilea nume jos, adică celălalt blog al tău... Apasă pe el și gata! Sper că te-am ajutat!