| RoBeRTin321 a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi.
Prima intrebare-CS:GO ce are nevoie pentru a rula mai bine (fara lag)? Placa video sau Procesor?
Ultima intrebare-Se merita sa faci overclock?,dar nu la maxim, doar ca sa maresti putin fps-ul.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Placa video, procesor, conexiune la net ok. NU "merita" sa faci OC. "Merita" sa faci OC in functie de situatie. Daca ai un calculator din 2005 toamna, degeaba iti mai bati capul.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai palca video numai daca ai porcesor bun, daca nu, ai nevoie de amandoua, nu prea merita sa faci overclock, ii creste temperatura si nu cred ca castigi ceva din asta probabil 1-2 fps-uri, bafta.