| waly98 a întrebat:

AM fifa 2012 si cand am instalat-o si cand vreau sa o deschid nu merge spune: the application has failed to start because to application configuration incorect.reinstall the aplication may fix this problem care ma ajuta ofer funda add:waly_cypryan@yahoo.com

5 răspunsuri:
| LMAO a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza iar

| cromartie a răspuns:

Nu ai copiat crack-ul corect

| s0w30n3 a răspuns:

Deci in primul rand intrebarea ta nu are ce cauta la sporturi.ci la jocuri.
referitor la subiect: ori nu l-ai instalat bine ori cracku nu e bun.

| waly98 explică:

Am incercat cu mai multe! Am descarcat de pe net dar tot asa baga id daca mi-l poti face pliz!

| waly98 explică:

Am facut si asta... add:waly_cypryan ofer liga 1 fifa 12 in schimb daca e ceva