| Gomi a întrebat:

Salut am downloadat fifa 2007 dar cand vreau sa il dezarhivez imi da cam de la 56% eroare cu this file is corupt cv cu crc si ca volumul este corupt ce pot facee am downloadat de multe ori am instalat windows-ul si lfl face am intalat si winraru si tot lfl zice.

3 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Ai probleme cu hard-ul.Du-te si repara-l

| Vlad201296 a răspuns:

Ca sa instalezi Fifa 2007 ai nevoie de Daemoon Tools. Deci, nu trebuie sa dezarhivezi jocul, pur si simplu il bagi in Daemoon Tools si il instalezi. big grin