| Lavynyu a întrebat:

De ce imi apare eroarea asta cand intru in Metin?thinking

File Corrupted please run a virus-check, then reinstall the application

Care ma ajuta sa scap de ea are FUNDA!happy

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia...
Succes! happy

| Doddel a răspuns:

Reinstaleaza jocu si o sa-ti mearga o sa vezi

| Lavynyu explică:

Am reinstalat o de vreo 10 oristraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba stergel din sistem si baga-l din nou o sa iti mearga asta mi-s-a intamplat si mie ia id meu si mai vb first_king_jedi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la blacknight prima data merge sa ma joc si cand ies si intru iar imi scrie acelasi lucru prima data am avut prlb cu NET Framework am rezolavt problema dar acum imi apare acea am tot instalat merge tot asa intru ies intru nu mai merge

| cristiansonix a răspuns:

Joaca wow

| Nepo a răspuns:

Si eu am fix aceeasi problema...

| Nepo a răspuns:

Si eu am problema asta...si am reinstalat de multe oric adica dezarhivat si nu merge ma joc pe moment dupa daca inchid si intru iar nu ma lasa si imi da eroarea...sad