| Adrian_Surugiu_1998 a întrebat:

Salut tuturor. Am si eu o problema cu Metin2 Mondial, sper ca ma puteti ajuta. Deci sa va explic ce are: dau sa intru in joc dar imi apare o eraoare ( File is corrupted! Please run a virus-check, then reinstall the application ) si nu pot intra in joc. Mia mers doua zile apoi mi-a dat eroarea asta, am incercat in mai multe feluri dar degeaba. Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Cred ca are virusi sau incearca sa il instalezi iar. P.S: Incearca sa dai Run as administrator cand deschizi jocuhappy