| Cristian_Alin_1990_tCPL a întrebat:

Am driverul de sunet instalat updatat (cel putin asa imi arata ) dar tot nu imi apare in dreapta jos sa dau volumul mai tare/mai incet.
Am problema asta de 1 an... dau funda celui care ma poate ajutahappy

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ce sistem de operare ai instalat? Xp, Vista, Windows7, Win8?

| Cristian_Alin_1990_tCPL explică (pentru dannyel86):

Windows 7 home premium

| Cristian_Alin_1990_tCPL explică (pentru dannyel86):

Win 7 home premium

| Cristian_Alin_1990_tCPL explică (pentru dannyel86):

Windows 7 home premium.

| dannyel86 a răspuns (pentru Cristian_Alin_1990_tCPL):

Am primit notificarile si mesajul tau. Poti incerca asta:
Click dreapta Taskbar (bara de start), alegi Properties, iar pe fereastra deschisa alegi "Customize". In lista care apare, cauti sunetul si vezi daca e oprita afisarea lui in taskbar. Daca e marcata cu "Show", ca test, o poti dezactiva si reactiva, in speranta ca dupa restart setarile vor fi aplicate corespunzator.
Mai jos ai un link cu un articol in engleza care iti explica cum sa activezi si dezactivezi iconitele din bara de start. Verifica doar primul pas. Dar, inainte de asta, creeaza o cheie de siguranta cu System Restore, ca sa poti reveni la setarile actuale in caz ca se intampla ceva rau cu sistemul. Te vei concentra doar asupra setarilor pentru sunet.
http://www.mydigitallife.info/......x-options/