| Dany3l16 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu urmatoarea problema, am instalat windows-ul pe laptop si dupa instalarea draivarelor am o problema cu sunetul, adica driverul e instalat, se aude, dar foarte, foarte incet si de la boxe nu e, deoarece si in casti se aude la fel, volumul e 100% peste tot, am mai incercat si alte drivere, dar nu stiu ce sa-i fac, deoarece alte drivere nu merg deloc... va rog cineva care stie... funda

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu este bun driver-ul.Cauta driverele cu programul asta http://www.driveridentifier.com/
Este gratis si destul de bun.
Normal la laptop ai Cd-uri cu drivere sau le iei de la ei de pe site.

| AKARA0 a răspuns:

Du-l la un service
Sau la cineva care se pricepe la calculatoare
Sau ia-ti niste boxe portabile daca e cazul

| Dany3l16 explică:

Da, dar driverul asta l-am avut si-nainte si a mers!